Hakkımızda


Sinbad Home Tekstil, Mürvet Üregel tarafından Antalya Kemer Tekirova mahallesindeki Kaplan Hotel dükkanlarında işletilmektedir.  Turizm sezonlarında haftanın 7 günü saat: 08.30 23.00 arası hizmet vermektedir.   Sinbad Home Tekstil, 20 yıllık ticari hayatındaki son on senesini Ev tekstili ve Giyim alanın da faliyet göstermektedir.

Bulunduğu bölgede konusunda örnek ve lider bir mağzacılık anlayışına sahiptir.  Tekirova beldesinde bu işi ilk yapan işyerlerinden biridir.  Mağazada satışa sunulan ürünler tanınmış marka ve kalitede olup şimdiye kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmamıştır.


Bu sitenin kuruluş amacı;  Bölgemize gelen yabancı müşterilerimizin mağzamızdan almak istediği ama yer darlığı veya  paralarının bitmesi neticesi alamadığı ürünleri internet sitemizden takip edip sipariş verebilmesi için hazırlanmıştır.Tabi kendi ülkelerinde sitemizden beğendiği ürünlerin siparişlerini istedikleri anda verebilmenin rahatlığını da yaşamaktadırlar.

Mağazamızda  ev tekstili bölümünde, “Sarev,  Eccotton,  İrya,  Hobby,  Özdilek,  Taç,  First Choice,  Cottonbox,  Jua,  Baveno,  Othello,  Rasha Home”  gibi önemli markaların ürünleri satılmaktadır.

Mağazamızın konfeksiyon bölümünde ise “Bessini,  Sabra,  Serpil,  Salkım,  Baveno, Pierre Cardin,  Kom  ve  Sarar(eşarp-şal)” markalı ürünler satılmaktadır.